(опубліковано: 28 вересня, 09:09)
Веслувальники
збірної України завоювали 8 медалей (3 золоті, 2 срібні і 3 бронзові)
на Кубку світу, який проходив в Сегеді з 25 по 27 вересня. В скарбничку збірної України поклав свою срібну нагороду ( К-4 ,500 м.,чоловіки) наш учень МСУМК Дмитро ДАНИЛЕНКО. В К-2 Miksed 200 м. разом з Марією ПОВХ , Дмитро був 5-им, а МСУМК Дмитро КОСТИШЕН посів 15 місце (К-2, 500 м., чоловіки).
ВІТАЄМО ДМИТРА ТА ЙОГО НАСТАВНИКА СВІТЛАНУ СЕРГУН !!!
БАЖАЄМО ЗДІЙСНИТИ СВОЮ МРІЮ !!!
Схожі публікації:
переглядів: 712
коментарів: 0















