(опубліковано: 13 липня, 16:07)
Календар Всеукраїнських змагань
з веслування на байдарках і каное
на 2017 рік:
1-4.04 Весняний приз, м. Дніпро
26-30.04 Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, м. Дніпро
17-21.05 Чемпіонат України серед юніорів 1999-2000 р.н., м. Дніпро
26-28.05 Чемпіонат України з марафону пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка, м. Вінниця
9-12.06 Чемпіонат України серед молоді до 23 років, м. Дніпро
21-25.06 Відкритий Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2001-2002 та 2003-2004 р.н., м. Ковель
1-5.07 Особистий чемпіонат України, м. Дніпро
30.06-2.07 VII Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки, м. Дніпро
Всеукраїнські зональні змагання «Стрімкі човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури Ю.С.Бурмаки
14-16.07 Західна зона – смт.Добротвір
14-16.07 Східна зона – м.Полтава
14-16.07 Південна зона – м.Херсон
12-14.07 Центральна зона – м.Київ
27-30.07 Чемпіонат України серед закладів фізичної культури та спорту серед юнаків та дівчат «Стрімкі човни» - фінал м. Київ
11-12.08 Відкритий чемпіонат ЦР ФСТ "Україна" присвячений пам'яті ЗПФКС І.Донцова, м.У;мань
15-17.08 ХХХІ Всеукраїнський меморіал чемпіонки України Галини Зуб, смт.Шацьк
23-27.08 Командний чемпіонат України, м. Полтава
25-27.08 Відкриті Всеукраїнські героїко-патріотичні змагання дітей, інвалідів та ветеранів «Пам’ять» м. Київ
14-17.09 ХVІ-ті Всеукраїнські відкриті змагання "Львівська регата", м. Львів
22-24.09 ХХХІІІ-ті Всеукраїнські відкриті змагання "День Машинобудівника", м. Ковель
29.09-1.10 Всеукраїнські змагання «Меморіал Сергія Ліміновича», м. Житомир
30.09-1.10 Всеукраїнські змагання "Русанівське кільце", м. Київ
5-8.10 Всеукраїнські змагання "Кубок Запорізької АЕС", м. Енергодар
Календар міжнародних змагань на 2017 рік
12-14.05 World Cup I Монтемор (Португалія)
28-28.05 World Cup IІ Сегед (Угорщина)
02-04.06 World Cup IІІ Белград
22-25.06 European Championship U23, Белград
14-17.07 European Championship senior, Plovdiv
23-30.07 XIV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль, Дьор (Угорщина)
27-30.07 World Championship U23, Pitesti (Romania)
23-27.08 World Championship Senior, Racice
з веслування на байдарках і каное
на 2017 рік:
1-4.04 Весняний приз, м. Дніпро
26-30.04 Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, м. Дніпро
17-21.05 Чемпіонат України серед юніорів 1999-2000 р.н., м. Дніпро
26-28.05 Чемпіонат України з марафону пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка, м. Вінниця
9-12.06 Чемпіонат України серед молоді до 23 років, м. Дніпро
21-25.06 Відкритий Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2001-2002 та 2003-2004 р.н., м. Ковель
1-5.07 Особистий чемпіонат України, м. Дніпро
30.06-2.07 VII Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки, м. Дніпро
Всеукраїнські зональні змагання «Стрімкі човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури Ю.С.Бурмаки
14-16.07 Західна зона – смт.Добротвір
14-16.07 Східна зона – м.Полтава
14-16.07 Південна зона – м.Херсон
12-14.07 Центральна зона – м.Київ
27-30.07 Чемпіонат України серед закладів фізичної культури та спорту серед юнаків та дівчат «Стрімкі човни» - фінал м. Київ
11-12.08 Відкритий чемпіонат ЦР ФСТ "Україна" присвячений пам'яті ЗПФКС І.Донцова, м.У;мань
15-17.08 ХХХІ Всеукраїнський меморіал чемпіонки України Галини Зуб, смт.Шацьк
23-27.08 Командний чемпіонат України, м. Полтава
25-27.08 Відкриті Всеукраїнські героїко-патріотичні змагання дітей, інвалідів та ветеранів «Пам’ять» м. Київ
14-17.09 ХVІ-ті Всеукраїнські відкриті змагання "Львівська регата", м. Львів
22-24.09 ХХХІІІ-ті Всеукраїнські відкриті змагання "День Машинобудівника", м. Ковель
29.09-1.10 Всеукраїнські змагання «Меморіал Сергія Ліміновича», м. Житомир
30.09-1.10 Всеукраїнські змагання "Русанівське кільце", м. Київ
5-8.10 Всеукраїнські змагання "Кубок Запорізької АЕС", м. Енергодар
Календар міжнародних змагань на 2017 рік
12-14.05 World Cup I Монтемор (Португалія)
28-28.05 World Cup IІ Сегед (Угорщина)
02-04.06 World Cup IІІ Белград
22-25.06 European Championship U23, Белград
14-17.07 European Championship senior, Plovdiv
23-30.07 XIV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль, Дьор (Угорщина)
27-30.07 World Championship U23, Pitesti (Romania)
23-27.08 World Championship Senior, Racice
Схожі публікації:
переглядів: 896
коментарів: 0