|
|
|
|
НТЗ по підготовці до особистого чемпіонату України з веслувального слалому |
30.09.2018 |
10.10.2018 |
Мигія |
Чемпіонат України (чоловіки, жінки) (III, IV ранг) з велоспорту (трек) |
01.10.2018 |
05.10.2018 |
Львів |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків (ІІ ранг) |
02.10.2018 |
07.10.2018 |
Угоpщина |
Всеукраїнський турнір пам"яті МС С.Козлова (юніори, юнаки) (ІV ранг) з боротьби греко-римської |
02.10.2018 |
04.10.2018 |
Харків |
НТЗ з веслування на б/к із спеціальної підготовки (дорослі) |
02.10.2018 |
29.10.2018 |
Обухів |
НТЗ з веслування на б/к із спеціальної підготовки (дорослі) |
02.10.2018 |
29.10.2018 |
Одеса |
НТЗ з веслування на б/к із спеціальної підготовки (молодь, юніори) |
02.10.2018 |
29.10.2018 |
Миколаїв |
НТЗ збірної команди з легкої атлетики (група витривалості) із загальної фізичної підготовки |
04.10.2018 |
21.10.2018 |
За призначенням |
НТЗ збірної команди з легкої атлетики, група стрибків та багатоборства до чемпіонату Європи у приміщенні |
04.10.2018 |
21.10.2018 |
За призначенням |
НТЗ із загальної фізичної підготовки збірної команди з легкої атлетики, група спринтерського та бар'єрного бігу до чемпіонату Європи у приміщенні |
04.10.2018 |
24.10.2018 |
За призначенням |
Чемпіонат України з хокею на траві серед чоловіків, 2 тур (III ранг) |
04.10.2018 |
08.10.2018 |
Вінниця |
Всеукраїнський відкритий турнір пам"яті МСУ, кавалера ордену "За мужність ІІІ ступеня" В.Ставського (юнаки, молодші юнаки) (IV ранг) з боротьби греко-римської |
05.10.2018 |
07.10.2018 |
Рівненська |
Кубок України з велосипедного спорту (крос) І етап індивідуальна групова гонка (чоловіки, жінки) та всеукраїнські змагання (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) (ІІІ - ІV ранг) |
05.10.2018 |
07.10.2018 |
Кіровоградська |
Всеукраїнський турнір присвячений видатним борцям Житомирщини (юніори) (ІV ранг) з боротьби греко-римської |
06.10.2018 |
08.10.2018 |
Житомир |
Всеукраїнський турнір "Золота осінь" (юнаки, молодші юнаки) (смт Рівне)(ІV ранг) з боротьби греко-римської |
06.10.2018 |
07.10.2018 |
Миколаївська |
Відновлювальний навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з кульової стрільби |
06.10.2018 |
17.10.2018 |
За пpизначенням |
|
|||
Заключний НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу (дорослі) з боротьби греко-римської |
07.10.2018 |
20.10.2018 |
Київ |
НТЗ збірної команди з легкої атлетики (група метання) до чемпіонату світу із загальної фізичної підготовки |
07.10.2018 |
27.10.2018 |
Мукачево |
НТЗ із загальної фізичної підготовки збірної команди з легкої атлетики, група спринтерського та бар'єрного бігу до чемпіонату Європи у приміщенні |
07.10.2018 |
28.10.2018 |
Туpеччина |
Заключний навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з кульової стрільби зі спеціальної підготовки до фіналу міжнародної ліги Європейської конфедерації стрільби |
07.10.2018 |
18.10.2018 |
Львів |
Заключний навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з кульової стрільби зі спеціальної підготовки до фіналу Кубку світу |
07.10.2018 |
18.10.2018 |
Львів |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків (ІІ ранг) |
08.10.2018 |
13.10.2018 |
Білорусь |
Кубок України з боксу серед чоловіків (ІІІ ранг) |
08.10.2018 |
14.10.2018 |
Запоріжжя |
Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) |
08.10.2018 |
17.10.2018 |
Росія |
Міжнародний турнір з боксу серед жінок (IІ ранг) |
08.10.2018 |
12.10.2018 |
Білорусь |
Чемпіонат України гвинтівка, пістолет, рухома мішень серед спортсменів 1998 р.н. та молодших імені ЗМС Мельника Б.П. , Кубок "Поділля" (ІІІ ранг) |
10.10.2018 |
15.10.2018 |
Вінниця |
Особистий чемпіонат України (ІІІ ранг) з веслувального слалому |
11.10.2018 |
14.10.2018 |
Миколаївська |
Кубок України з велоспорту (крос) ІІ етап інд. груп.гонка (чоловіки, жінки) та Всеукраїнські змагання (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) (ІІІ-ІV ранг) велоспорт (шосе) |
12.10.2018 |
14.10.2018 |
Кіровоградська |
Чемпіонат України з боксу серед юнаків (перехідний) (ІV ранг) |
15.10.2018 |
21.10.2018 |
За пpизначенням |
НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу (дорослі до 23) з боротьби греко-римської |
15.10.2018 |
30.10.2018 |
Київ |
|
|
|||
Міжнародні змагання (чоловіки) (ІІ ранг) |
15.10.2018 |
22.11.2018 |
За пpизначенням |
Міжнародний турнір з боксу серед жінок-дорослих, молоді та юніорок (ІІ ранг) |
17.10.2018 |
23.10.2018 |
Болгаpія |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків (ІІ ранг) |
18.10.2018 |
21.10.2018 |
Фінляндія |
Чемпіонат України з хокею на траві серед чоловіків, 3 тур (III ранг) |
18.10.2018 |
22.10.2018 |
Вінниця |
Всеукраїнський турнір пам"яті ЗТУ Л.Г.Гайріяна (дорослі) (ІІІ ранг) з боротьби греко-римської |
19.10.2018 |
21.10.2018 |
Київ |
Відкритий ЧУ з велоспорту (крос) в індивідуальній гонці на час (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата) (ІІІ - ІV ранг) КУ в інд. гр. гонці (чол. жін) та всукр змагання |
19.10.2018 |
21.10.2018 |
Харківська |
Фінал міжнародної ліги Європейської конфедерації стрільби (ІІ ранг) |
19.10.2018 |
21.10.2018 |
Фінляндія |
Чемпіонат світу (дорослі) (ІІ ранг) з боротьби греко-римської |
20.10.2018 |
28.10.2018 |
Угоpщина |
Кубок світу зі стрільби кульової - фінал (ІІ ранг) |
20.10.2018 |
28.10.2018 |
Італія |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків (ІІ ранг) |
21.10.2018 |
27.10.2018 |
Польща |
Заключний навчально-тренувальний збір з боксу до чемпіонату світу (жінки) |
22.10.2018 |
02.11.2018 |
Київ |
Осінній чемпіонат України (олімпійські номери програми, багатоденна гонка, спринтерський омніум - чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата, мол.юнаки, мол.дівчата) (III, IV ранг) з велоспорту (трек) |
25.10.2018 |
30.10.2018 |
Львів |
Чемпіонат України злегкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. |
25.10.2018 |
27.10.2018 |
Івано-Франківськ |
Чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній груповій гонці та естафеті (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата) (ІІІ - ІV ранг) велоспорт (шосе) |
26.10.2018 |
28.10.2018 |
Кіровоградська |
Навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з кульової стрільби зі спеціальної підготовки до міжнародних змагань |
28.10.2018 |
08.11.2018 |
Львів |
|
|
|
|
« Травень 2024 » | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |